€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla opiekunek osób starszych w Berlinie i okolicach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2017 02:56

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w okolicach Berlina dla osób z doświadczeniem przy opiece nad seniorami.

Oferta opiekunka do Niemiec/Anglii

Oferujemy pracę za granicą (Niemcy, Anglia) jako opiekun/opiekunka osoby starszej. Praca polega na opiece nad osobą starszą, pomoc w wykonywaniu domowych czynności, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie podopiecznego.

Wymagania:
– podstawowa znajomości języka niemieckiego lub dobra angielskiego, pozwalające na konwersację z podopiecznym oraz wykonywanie bieżących obowiązków jak zakupy w sklepie, aptece, organizowanie wizyty u lekarza
– doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą
– wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka
– mile widziane prawo jazdy z praktyką w prowadzeniu auta

Przykładowe obowiązki opiekuna/ki:

– podstawową pielęgnację podopiecznego
– dbanie o jego dobre samopoczucie
– towarzyszenie i organizowanie podopiecznemu czasu (gry, spacery, rozmowa)
– proste prace domowe (utrzymanie porządku, robienie zakupów, gotowanie)

Oferujemy:
– sprawdzone oferty
– legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
– atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
– gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
– opłacanie składek ZUS
– dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby
– pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
– możliwość uczestnictwa w szkoleniach językowych i opiekuńczych
– całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację na podany adres e-mail zew. Rekrutera okonkor@gmail.com bądź skontaktuj się z zew. Rekruterem pod nr 732 028 055

Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest certyfikowana w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych (DEKRA) oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi (TÜV Rheinland).

Więcej informacji https://promedica24.com.pl/

wyświetleń: 909, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 503597608ffb2faa