€ 2300 euro brutto miesięcznie

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem Berlin pomocnik śmieciarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 20:47
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
smieciarz

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków od zaraz. Poszukujemy pomocników przy wywozie śmieci w Berlinie. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pomocnik przy wywozie śmieci.

Miejsce: Berlin, Niemcy.

Pensja:  2300 euro miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków:
zadania na tym stanowisku polegają głównie na podstawianiu kubłów pod śmieciarkę oraz wrzucaniu na nią worków ze śmieciami stojących obok. Pracownik może być również poproszony o pomoc przy innych zadaniach.

Oczekiwania:

  • siła i sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodyscyplina;
  • elastyczność godzinowa;
  • poczucie humoru;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność i niezawodność;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Zapewniamy:

  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo pod adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: pomocnik-smieciarza/06/16

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 2660, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 72957584f0824c66

5 komentarzy aby “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem Berlin pomocnik śmieciarza”

  1. Jestem na terenie niemiec , jestem zainteresowany praca od poczatku lipca kontakt pod numerem 0049781542710

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 0048535400232

  3. Witam wraz z kolegą jestesmy zainteresowani ofertą pracy . Jestesmy dyspozycyjni od zaraz . Kontakt 538101176

  4. Grzegorz dn. 7 lipca 2016 @ 12:33

    Witam jestem najbardziej zainteresowany ofertą pracy jestem dyspozycyjny od już w każdej chwili posiadam swoje auto tel +48-665-323-717 LUB+48 690-864-258

  5. Mateusz dn. 7 lipca 2016 @ 16:37

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracą w raz z kolegą
    Młodzi
    Silni
    Ambitni
    Gotowi do pracy od zaraz
    Tel 667012846