€ 1850-2250 brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par na magazynie obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2020 19:29

Propozycja rozpoczęcia pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni obuwia bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu przy kompletacji zamówień. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 – 2250 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym, np. pomoc przy rozładowywaniu dostaw, rozkładanie towarów na półkach w magazynie, przygotowywanie zamówień, czyli kompletowanie, pakowanie oraz wysyłanie, a także aktualizacja danych w systemie komputerowym, dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność liczenia w pamięci;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę próbną z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pracę dla par oraz grup;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy relokacji i w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/03/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu/

wyświetleń: 529, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1205e6f9171cf114