€ 9,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy 2018 jako pomoc kuchenna od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 06:54

Oferujemy możliwość zatrudnienia 2018 w restauracji z Bonn na stanowisku pomocy kuchennej. Gastronomia praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik w gastronomii, pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Bonn, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hotelowej restauracji na stanowisku pomocy kuchennej
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku, wynoszenie śmieci oraz przygotowywanie składników dań
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę zmywaka oraz urządzeń kuchennych – miksera, krajalnicy, wagi, itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • pełna samodzielność
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z okresem próbnym
  • pracę na dłuższy okres
  • opiekę konsultanta
  • szkolenia dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach z łazienką

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pomoc kuchenna 02/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-w-bonn/

wyświetleń: 910, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9655a850b423005e