€ 13,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2022 21:03

Tymczasowe zatrudnienie w Lipsku dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie produktów na magazynie, a następnie pakowanie ich w zestawy promocyjne lub prezentowe;
  • praca na podstawie projektu;
  • zadaniem będzie składanie opakowań w odpowiedni sposób, a także dekorowanie, uzupełnianie, a potem ważenie i zamykanie pudełek;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bezpłatne zakwaterowanie w ramach bonusu za pełną frekwencję;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony z opcją przedłużenia;
  • pracę na pełny etat.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: arbeitbeiuns2022@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/02/22

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-w-lipsku-2022/

Nr ogł.: 4966219f03cc4167