€ 11,25 brutto/h

Bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech przy produkcji batoników białkowych Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:46

Na produkcji batoników białkowych od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Oferta dla Polaków z zakwaterowaniem w Augsburg zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz (II połowa marca).

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pomocniczych na linii produkcyjnej, a będzie to, np. przygotowywanie masy białkowej albo mieszanki musli;
  • obowiązkiem będzie też dbanie o zachowanie najwyższych norm oraz standardów pracy z żywnością;
  • konieczne jest noszenie odzieży ochronnej i rękawiczek.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy z żywnością;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia na 3 miesiące, a docelowo na stałe;
  • bez problemów z nałogami;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu przy ruchomej taśmie;
  • chęć do nauki języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • na czas pierwszej umowy zapewnione zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w cenie 150 Eur od osoby;
  • atrakcyjne warunki finansowe z możliwością podwyżki po pierwszych trzech miesiącach;
  • nowoczesny zakład pracy z bogatym zapleczem socjalnym;
  • nie są pobierane żadne opłaty od pracowników;
  • pomoc nieodpłatna w tłumaczeniu dokumentów oraz w załatwieniu wszystkich formalności na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

polnischearbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-batonikow-bialkowych-od-zaraz-augsburg/

Nr ogł.: 2675c827370c66f1