€ 10,50-13,50/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz sprzątanie kina Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2018 21:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-kina-de

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Od zaraz zatrudnimy chętnych do sprzątania kina z Hanoweru. Mamy 5 wolnych stanowisk z zapewnionym zakwaterowaniem w niskiej cenie.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Hanower.

Wakaty: 5.

Start: od zaraz.

Zarobki: 10,50-13,50 EUR/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku na terenie kina – w hallu, toaletach, na korytarzach itp.;
  • szybkie sprzątanie sal kinowych między seansami i dokładne porządki po skończonej pracy;
  • zatrudnienie jest wykonywane na zmiany.

Oczekiwania:

  • dokładność;
  • brak uzależnienia od alkoholu i papierosów;
  • mile widziany język niemiecki, ale nie jest konieczny;
  • dokładne wypełnianie poleceń służbowych;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie;
  • opcję stałego zatrudnienia po umowie próbnej na 3 miesiące;
  • zakwaterowanie w cenie 220 euro za miesiąc na czas umowy próbnej;
  • wysokie zarobki;
  • dokładne szkolenie wprowadzające;
  • miłą atmosferę.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:

stellenanzeige@contractor.net

W temacie wiadomości prosimy wpisywać: „Sprzątanie kina/Hanower/imię i nazwisko”.

Prosimy załączać tylko CV, nie wymagamy LM!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina-w-hanowerze/

wyświetleń: 794, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2185bd854c83a21b