€ 12 euro brutto/h + dieta

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu od zaraz Kempten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempten
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 03:39

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Kempten na sezon zimowy 2018/2019 przy odśnieżaniu. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Kempten, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 20 euro netto za każdy dzień pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna, polegająca na odśnieżaniu ulic, skwerów, parkingów, itp.
  • zadania wykonywane będą ręcznie oraz maszynowo
  • pracownik będzie również zajmować się skuwaniem lodu oraz posypywaniem ulic piaskiem
  • w przypadku większych opadów niezbędny będzie załadunek śniegu na pakę samochodu

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność na sezon zimowy
  • odpowiedzialność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wprowadzenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • jeżeli nie będzie opadów to pracodawca za przestój w pracy również wypłaca dniówki w wysokości 50 euro – ewentualnie pracownik może zostać skierowany do prac porządkowych za te same pieniądze
  • za 200 euro miesięcznie zorganizowane jest zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com
    W tytule wiadomości prosimy wpisać: pracownik-fizyczny/12/19

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-kempten/

wyświetleń: 1460, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 653584379fb09f80

2 komentarze aby “Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu od zaraz Kempten”

  1. limpiador dn. 6 grudnia 2016 @ 14:28

    witam jestem firmą która zajmuje się odśnieżaniem wielkogabarytowym hipermarkietów itp.jest możliwość nawiązania współpracy?

  2. Jestem zainteresowany oferta państwa firmy proszę o kontakt na mail lub nr. tel, 781-138-191 Pozdrawiam ROBERT ŁYSIK