€ na akord

Bez znajomości języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory szparagów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2019 19:45

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie w Berlinie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na polu przy zbieraniu szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na 2 miesiące;
  • pracowitość;
  • wiek od 18 do 55 lat.

Oferujemy:

  • pracę sezonową w Niemczech dostępną od zaraz;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • umowę na 2 miesiące.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres:

postpl@domspargel.de albo kontakt pod numerem telefonu: 0049 33836/ 20840.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-szparagow-2019-berlin/

Nr ogł.: 1455ce40785e81b8