€ 2150 brutto/mc

Bez języka praca w Niemczech na magazynie z napojami od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 21:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Essen na magazynie z napojami dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2150 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompletował produkty pod zamówienia hurtowe, dbał o czystość na stanowisku pracy, rozładowywanie i załadowywanie dostaw oraz zabezpieczanie towarów itp.;
  • do zadań pracownika będzie też należało obsługiwanie wózka paletowego, skanera oraz komputera.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sumienność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • atrakcyjne zniżki – tanie wejścia do siłowni, na basen, do kina, a także zniżki zakupowe itp.;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres: neuearbeit@workmail.com z tytułem wiadomości: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/12/2019

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-essen/

wyświetleń: 614, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3245dee71b566740