€ 9,50 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2021 01:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na polu, gdzie zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek;
  • zatrudnienie dla kobiet i studentów.

Wymagania:

  • wykonanie testu na Covid-19, który nie może być starszy niż 48 godz.;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 9,50 € brutto na godz., a od lipca 9,60 € brutto na godz. przy pracach innych niż zbiory;
  • wynagrodzenie za zbiory wynosi 3,25 € za skrzynkę (na akord);
  • zakwaterowanie w dwuosobowych kontenerach w cenie 9,00 € na dobę (na koniec umowy będzie zwrot 3,00 € za każdy dzień).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: joanna@flexijob.pl

W aplikacji należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, nr tel., e-mail oraz adres.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/truskawki-zbiory-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-k-kolonii-2021/

Nr ogł.: 769609d464b940a9