€ 13,50 brutto/h

Pakowanie kosmetyków samochodowych bez języka praca w Niemczech od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 17:23

Zatrudnienie w fabryce z Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało ręczne pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie stanowiskowe, a także otrzyma komplet odzieży oraz środki ochrony indywidualnej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • szkolenia pracownicze;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

wyświetleń: 518, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 53060d1ee65ee3b6