€ 12 euro brutto za godzinę

Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 23:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-biura

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka we Frankfurcie nad Menem dla osób dokładnych i uczciwych.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę przy umowie o pracę lub 14 euro brutto przy własnej działalności.

Opis stanowiska:
pracownik rozpoczyna pracę o 6.00 rano w biurze u klienta firmy. Do jego zadań należeć będzie przygotowanie sal konferencyjnych, opróżnianie koszy na śmieci, podlewanie kwiatów, mycie wind i inne zadania związane z utrzymaniem porządku na terenie biura.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym;
  • dokładne wykonywanie powierzonej pracy;
  • poczucie estetyki;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • schludny wygląd i przyjazne usposobienie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach (mieszkanie dwupokojowe) w cenie 200 euro;
  • ubezpieczenie pracownicze NWW;
  • dokładne przeszkolenie i pomoc w pierwszych dniach;
  • szkolenie BHP;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość pracy na umowę lub poprzez gewerbe.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez adres mailowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W temacie wiadomości należy zawrzeć dopisek: „Niemcy praca przy sprzątaniu biur, Frankfurt nad Menem”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1448, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5657be0e43c4b36

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem Frankfurt nad Menem”

  1. Jestam zainteresowana ofertą pracy przy sprzątaniu biur