€ 14-16/h

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie domów w Düsseldorf z podstawowym językem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 października 2018 20:06
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-lazienki

Aktualna praca w Niemczech od zaraz, przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych na terenie Düsseldorfu. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego. Nie wymagamy doświadczenia!

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 14/16 EUR/h brutto – wynagrodzenie ustalane indywidualnie.

Początek: od zaraz – październik 2018!

Zadania:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań;
  • porządkowanie po imprezach lub przed nimi;
  • wykonywanie prac za pomocą odkurzaczy, ścierek, odpowiednich detergentów, mopów itp.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • język niemiecki na podstawowym poziomie;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i swój samochód;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • poczucie estetyki;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania – odpłatne w Düsseldorfie;
  • wysokie zarobki;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • możliwość rozwoju;
  • wstępne przeszkolenie.

Dla kandydatów:

Zachęcamy do aplikowania mailowo, pod podany niżej adres. W temacie wiadomości należy wpisać:

sprzatanie-domow-mieszkan/10/18

E-mail: leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dusseldorf/

wyświetleń: 712, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8445bbb55bfdc752

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.