€ 2450 miesięcznie brutto

Praca Niemcy od zaraz na budowie w Berlinie dla montera płyt KG

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 20:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
regipsiarz praca 2017

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech na budowie dla montera płyt KG. Zatrudnienie przy regipsach w Berlinie z zakwaterowaniem bezpłatnym na czas nieokreślony. Podstawowa znajomość języka jest wymagana.

Stanowisko: monter.

Stawka miesięczna: 2450 euro miesięcznie.

Miejsce pracy: Berlin.

Rozpoczęcie: od zaraz.

Zadania:

  • kompleksowy montaż płyt karton-gipsowych na budowach obsługiwanych przez firmę;
  • prace porządkowe;
  • obsługa odpowiednich narzędzi;
  • inne, zlecone przez kierownika obowiązki.

Wymagamy:

  • języka niemieckiego na podstawowym poziomie;
  • doświadczenia przy montażu płyt karton-gipsowych;
  • dokładności i sumienności;
  • mile widziane osoby bez nałogów;
  • pracowitości i punktualności;
  • umiejętności zachowania porządku w miejscu pracy;
  • przyjaznego usposobienia.

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne (Kindergeld);
  • zatrudnienie również na zimę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • samochód służbowy i ubrania robocze;
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów po niemiecku;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin z wolnymi weekendami;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i składkami

Aplikacje:
Zachęcamy do wysyłania CV pod adres e-mail cv@ikrl.pl lub prosimy dzwonić pod numer 733 516 777.

Do CV należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami!

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-montera-plyt-kg-na-budowie-w-berlinie-od-zaraz/

wyświetleń: 884, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7865b8ebf280bc44

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.