€ 9 euro brutto za godzinę

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z ubraniami bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 22:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn-ubrania-odziez2

Tymczasowa praca w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą dla Polaków. Oferta zatrudnienia w Hanowerze, bez znajomości języka oraz doświadczenia od 21 czerwca do 31 lipca 2016.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Stawka godzinowa: 9 euro za godzinę brutto.

Czas zatrudnienia: 21 czerwca 2016 – 31 lipca 2016.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie odzieży;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie;
  • komisjonowanie towaru;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność działania w grupie;
  • predyspozycje do szybkiej i skutecznej pracy;
  • kultura osobista i życzliwość;
  • otwartość i elastyczność;
  • mile widziane będzie doświadczenie, jednak nie jest ono konieczne;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy w skupieniu;
  • punktualność i niezawodność.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • pracę tymczasową;
  • dokładne i profesjonalne przeszkolenie.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez poniższe dane kontaktowe:

0511 67 66 956 – 0 (od 09:00 do 16:00)
bewerbung@actio-personal.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-hanower-od-21-go-czerwca-2016/

Nr ogł.: 593576157b196ddc

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie z ubraniami bez znajomości języka Hanower”

  1. Witam! Jestem zainteresowany pracą dla dwóch mężczyzn, jedna osoba zna język niemiecki w stopniu dobrym komunikatywnym. Możliwe podjęcie pracy od zaraz.