€ do ustalenia

Praca Niemcy na produkcji części gumowych dla par bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 23:01

Producent części gumowych z Düsseldorfu zatrudni Polaków do kontroli jakości i wykonywania poprawek. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiada za przeprowadzanie kontroli jakości elementów gumowych.
  • Zadaniem głównym jest wykonywanie poprawek – zbieranie zbyt dużej ilości materiału, itp.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • dokładność
  • wysoka motywacja
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji elementów gumowych
  • sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz bez znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej podpisanej na 3 miesiące z agencją pośrednictwa pracy
  • po upływie umowy najlepszym pracownikom będzie zaoferowana praca na stałe bezpośrednio u niemieckiego
  • pracodawcy
  • skrupulatne szkolenie wprowadzające
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do przesyłania zgłoszeń na poniższy adres:

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Pracodawca zakończył rekrutację.

wyświetleń: 1553, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 64855cb25bca4040