€ 8,70 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji lodów Stuttgart dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 03:17

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji lodów w fabryce dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta ze Stuttgartu przy obsłudze maszyn i przygotowywaniu mieszanek zgodnie z rcepturą.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie mieszanek zgodnie z recepturą
  • dbanie o porządek – mycie maszyn po skończonej pracy

Oczekiwania:

  • dbanie o czystość na miejscu pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • szybkość, dokładność
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na stałe

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach u sprawdzonego pracodawcy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

kontakt: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1702, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 72455babfd2000bf

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji lodów Stuttgart dla Polaków”

  1. Beata Selmowicz dn. 31 lipca 2015 @ 14:33

    Dzień dobry,
    jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Będę wdzięczna za podanie adresu mailowego w celu wysłania CV, bądź kontakt telefoniczny na numer: 790 273 901. Pozdrawiam

  2. Witam jestem bardo zainteresowania ofertą pracy , jeśli jest aktualna to proszę o wysłanie numeru telefonu na numer +48518926454. Jestem osobą komunikatywną szybko ucze się ,chętnie i starannie wykonuje powierzone mi obowiązki na stanowisku pracy. Nie jestem osoba konfliktową lubiacą pracować w grupach .