€ 14,50 brutto/h +10,20 dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików od zaraz w Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 00:16

Firma z Bielefeld od zaraz poszukuje wykwalifikowanych hydraulików do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy montażu i naprawie instalacji wodnych, grzewczych, kanalizacyjnych.

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów z na stanowisko:
HYDRAULIK

Zakres obowiązków:
Montaż i naprawa:
-instalacji wodnych,
-instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania),
-instalacji kanalizacyjnych.

Wymagania:
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
-wynagrodzenie od 14,50 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień
-umowę o pracę na warunkach niemieckich
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internatu (pokoje w pensjonatach)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :

rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś

wyświetleń: 176, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 90462aaef01bc99d