€ 40-80 PLN brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach bez języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2020 18:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
docieplenia praca w budownictwie 2018

Od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy dociepleniach elewacji budynków dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do ociepleń budynków

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 40 do 80 PLN na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy na budowie przy wykończeniach
  • obowiązkiem będzie malowanie, tapetowanie i montaż dociepleń
  • prace na zewnątrz i wewnątrz

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • stabilne warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • świadczenia socjalne i pomoc w ich uzyskaniu
  • stałe wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • opcja pobierania zaliczki raz na tydzień
  • możliwość podjęcia pracy na stałe lub sezon
  • bezpłatne zamieszkanie
  • za polecenie pracownika atrakcyjną premię
  • opcja elastycznych zjazdów do Polski
  • zestawy narzędzi do pracy
  • zwrot za przejazd do Niemiec (na podstawie paragonów)
  • auto służbowe lub dodatek za udostępnienie auta prywatnego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/dociepleniowiec-ocieplenia-budynkow-niemcy,oferta,500061397

Nr ogł.: 3805fbd59b7166a6