€ 16,00 - 17,50 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu samolotów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2023 22:08

Aktualna od zaraz praca w Niemczech na lotnisku. Zatrudnienie  bez języka we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 16,00 – 17,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie i dezynfekcja samolotów pasażerskich na lotnisku;
  • zadaniem będzie odkurzanie, wycieranie, sprzątanie toalet, dezynfekowanie powierzchni itp.

Wymagania:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowanie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 12 tygodni z opcją przedłużenia na stałe;
  • wsparcie koordynatora;
  • umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • niezbędne narzędzia i środki do pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-samolotow-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 75564a714f8b6bc2