€ 14,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka sprzątanie-dezynfekcja wagonów metra od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 20:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Berlinie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał wagony metra oraz odkażał w nich różne powierzchnie;
  • praca wykonywana jest przeważnie w godzinach nocnych.

Wymagania:

  • brak alergii na silną chemię do sprzątania;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd;
  • rzetelne i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • strój roboczy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • pracę w godzinach nocnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-dezynfekcji-wagonow-metra-berlin/

Nr ogł.: 327622a47bcf3b4b