€ 1700 brutto mc

Od zaraz fizyczna praca Niemcy w sklepie przy wykładaniu towaru bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2019 20:48

Dla Polaków fizyczna praca w Niemczech aktualna od zaraz przy wykładaniu towaru. Oferta ze sklepu w Hamburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1700 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w supermarkecie;
  • wykładanie towarów na półki w sklepie, dbanie o porządek, zdejmowanie produktów przeterminowanych, aktualizowanie cen, wystawianie promocji itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące.
  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność współpracowania w grupie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • najpierw pracę na 3 miesiące na podstawie umowy próbnej z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe przejazdy pomiędzy pracą a zakwaterowaniem.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem tytułu: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-wykladanie-towaru-bez-jezyka-sklep-hamburg/

Nr ogł.: 5255d0a58a785fef