€ 1850 brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2020 19:06

Bez znajomości języka potrzebne osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy ręcznym pakowaniu kosmetyków;
  • pracownik będzie pakował perfumy do kartoników, zmykał je i zaklejał;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • rzetelność;
  • chęć wykonywanie pracy powtarzalnej;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • odpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.com z podaniem tytułu: Pakowanie perfum, Lipsk 2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-lipsk/

wyświetleń: 599, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5535e56a14fded3f