€ 15,00 brutto/h

Bez języka dla par praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:39

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz dyspozycyjne pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie procesu pakowania za pomocą maszyn;
  • sprawdzanie jakości produktów na różnych etapach produkcji;
  • ręczne pakowanie słodyczy do pudełek lub wkładek plastikowych;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć rozwijania się;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę w elastycznym systemie zmianowym;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Drezno 01/24

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-niemcy-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

wyświetleń: 186, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5076582e93081d61

1 odpowiedź aby “Bez języka dla par praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek od zaraz Drezno”

  1. Czy praca jest aktualna

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.