€ 1850 brutto mc

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 22:12

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie 2019 dla pakowaczy w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował flakony perfum do opakowań kartonowych;
  • praca w pozycji siedzącej.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • wysoka kultura osobista;
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność manualna;
  • zdolność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę – pierwsza umowa na okres próbny;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • niemieckie świadczenia socjalne;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie perfum, Berlin 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 1115, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9245d9b782f75546