€ 1620 euro/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie art. skórzanych od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 03:42

Zatrudnienie w Stuttgarcie na stanowisku pakowacza od zaraz. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu produktów skórzanych – portfeli, torebek, pasków, itp.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1620 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • kontrola jakości artykułów skórzanych i pakowanie ich w materiał a następnie do opakowań kartonowych
  • niezbędne będzie załączenie certyfikatu o autentyczności
  • w przypadku rzeczy uszkodzonej pracownik będzie musiał spisać raport i oznaczyć wadę

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • dobry wzrok
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy na hali przy kamerach
  • odpowiedzialność
  • ostrożność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • przeceny na artykuły skórzane dostępne na magazynie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowaczgalanteriiskórzanej/12/16

źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-stuttgart/

wyświetleń: 1362, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 45458425161b357a