€ 2600 brutto mc

Kierowca kat. B rozwożenie zakupów praca w Niemczech od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:43

Atrakcyjna praca w Niemczech dla kierowcy kat. B przy rozwożeniu zakupów. Oferta z Berlina aktualna od zaraz i z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • załadowywanie towarów na samochód i rozwożenie ich do klientów zgodnie z zamówieniem;
  • zachowywanie dobrych relacji z klientami;
  • rozładowywanie zakupów i wniesienie ich za próg domu;
  • dbanie o samochód służbowy.

Wymagania:

  • pracowitość i sumienność przy wykonywaniu swoich obowiązków;
  • niezawodność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • sumienność;
  • samodyscyplina;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w hotelu robotniczym;
  • świadczenia socjalne;
  • elastyczne godziny pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenie ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim, należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/01/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozwozenie-zakupow-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-berlin/

Nr ogł.: 655c548cb5a070d