€ 9,85 euro/h brutto

Dostawca praca w Niemczech bez znajomości języka kierowca kat.B od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:20

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w Dreźnie dla kierowcy kat.B przy dostarczaniu pizzy.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,85 euro za godzinę brutto plus dodatek w wysokości 2 euro za każdą dostawę

Opis stanowiska:

  • jest to praca w charakterze dostawcy pizzy oraz dań kuchni włoskiej
  • zadaniem pracownika będzie odbiór posiłków z kuchni, dowóz do klienta, wydanie towarów oraz pobranie należności

Wymagania:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • chęć do nauki języka niemieckiego
  • dobre nastawienie
  • bezkonfliktowość
  • ważne prawo jazdy od co najmniej 2 lat
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • pomoc konsultanta oraz współpracowników
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • służbowe auto dobrej klasy oraz telefon

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

W tytule należy wpisać: „Kierowca kat.B – dostawca pizzy – imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-dostawcy-kierowcy-kat-b-od-zaraz-drezno/

wyświetleń: 1209, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6655a31b1149a12a

1 odpowiedź aby “Dostawca praca w Niemczech bez znajomości języka kierowca kat.B od zaraz Drezno”

  1. Kierowca kat B dostaw pizzy
    Imie: Viktor Yulianov