€ 1880 - 2080 brutto/mc

Dla par praca Niemcy pakowanie przekąsek bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2020 19:30

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1880 – 2080 Eur brutto na mc w zależności od znajomości języka, doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie przekąsek solonych, czyli krakersów, paluszków, chipsów itp.;
  • dbanie o wysoką jakość, a także pakowanie, obsługa maszyn itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • sumienność;
  • możliwość przejścia badań do pracy z żywnością – są to badania płatne, około 25 Eur.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę próbną z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie – pokoje dwuosobowe dla par obecnie kosztują 300 Eur na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fastmail.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie przekąsek – 03/Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

Nr ogł.: 7605e6f8abf2c821