€ 2050 brutto/mc

Dla par od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka magazyn obuwia w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 19:54

Hurtownia obuwia szuka od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku dla par na magazynie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2050 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami składanymi drogą online dla klientów indywidualnych oraz hurtowych;
  • pracownik będzie pakował towary oraz przyjmował i rozładowywał dostawy, a także kontrolował je;
  • rozliczanie zwrotów;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • przygotowywanie dokumentów służbowych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność o zaraz;
  • chęć rozwijania się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc przy tłumaczeniach;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • międzynarodowy zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2022”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-lipsku-na-magazynie-z-obuwiem/

Nr ogł.: 58861fc0c5253074