€ 13 - 16 brutto/h

Na magazynie z kosmetykami praca w Niemczech od zaraz bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2019 20:21

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech na magazynie z kosmetykami. Zatrudnienie dla magazynierów w Hanowerze z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych zadań magazynowych, które pozwolą na płynny przepływ produktów;
  • kompletowanie zamówień, wysyłanie towarów, rozładowywanie samochodów dostawczych, przyjmowanie towarów na magazyn, dbanie o czystość itp.

Wymagania:

  • sumienność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracownia w zespole.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 Eur brutto mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu;
  • prawo do skorzystania z płatnego urlopu;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premie + dodatki;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka niemieckiego, który zapewnia pracodawca;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w  j. niemieckim, wraz ze zdjęciem należy wysyłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 09/19.

Koniecznie trzeba dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-hanower/

wyświetleń: 676, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6085d66a91f1e2e5