€ 16,50 EUR/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf przy sprzątaniu lotniska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie lotnika niemcy 2018 2i

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Zatrudnienie przy sprzątaniu lotniska w Düsseldorfie z podstawowym językiem niemieckim. Dysponujemy 8 wakatami.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dusseldorf, Niemcy.

Wynagrodzenie: 16,50 EUR/h brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 8.

Zadania:

  • mycie podłogi na specjalnej maszynie;
  • sprzątanie terminala;
  • zadania wykonywane zespołowo – team sprzątający ma za zadanie bieżące utrzymanie porządku w toaletach, na
  • hali, części zakupowej i restauracyjnej;
  • jest to praca na 3 zmiany.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • podstawowy język niemiecki;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • doświadczenie przy sprzątaniu;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • otwartość, bezkonfliktowość;
  • motywacja.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • na początku 3-miesięczna umowa próbna z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie na czas umowy próbnej;
  • oferujemy wsparcie w organizacji zakwaterowania po zakończeniu po przedłużeniu umowy na stałe.

Aplikacje:
Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, prosimy przesyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 09/18”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-w-dusseldorf/

Nr ogł.: 9115bacb7fa7448e