€ 13,20 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2019 01:53

Bez języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych w Hamburgu z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,20 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie mycie oraz sprzątanie samochodów klientów;
  • pracownik może korzystać przy tym z wysokiej jakości sprzętów oraz chemii.

Wymagania:

  • doskonała organizacja;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodzielność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne, zaangażowane i staranne wykonywanie zadań;
  • doświadczenie;
  • zmotywowanie, niezawodność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę wraz z ubezpieczeniem;
  • po okresie próbnym możliwość otrzymania stałej umowy;
  • opłacanie świadczeń oraz podatku;
  • pomoc przy rozliczaniu się podatkowym, aby można było otrzymać zwrot;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV i LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-hamburg/

Nr ogł.: 2055d23ae152667a