€ 1800-2200 nettom mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 września 2019 20:18

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Oferta 2019 z Ulm bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1800 – 2200 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbieraniu warzyw – marchewki, sałaty i rzodkwi.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność na najbliższe 3 – 4 miesiące.

Oferujemy:

  • pracę sezonową na 4 miesiące;
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • pracę od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe w wysokości 6 Eur netto na godzinę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: +49 152 118 777 80.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ulm-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-2019/

wyświetleń: 795, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 405d8a45e878fff