€ 12,84 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 18:20

Dla par aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Dreźnie bez języka przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej;
  • zadania będą wykonywane przy taśmie albo stołach.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • energiczność;
  • szybkie tempo;
  • umiejętność prawidłowego rozróżniania tkanin oraz części garderoby;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • strój służbowy;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/04/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-sortowanie-odziezy-od-zaraz-drezno-2021/

Nr ogł.: 594606dd75f30c86