€ 12,00 brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek i czereśni od zaraz 2023 Szlezwik-Holsztyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Szlezwik-Holsztyn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2023 01:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Szlezwik-Holsztyn bez języka przy zbiorach truskawek i czereśni. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szlezwik-Holsztyn.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek i czereśni.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do 15 lipca 2023.

Oferujemy:

  • 48 godzi pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie w cenie 2,50 € na dzień – pokoje dwuosobowe oraz wieloosobowe;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-i-czeresni-w-szlezwik-holsztyn-2023/

Nr ogł.: 976480ef2d99d4b