€ 15-17 brutto/h

Bez języka Niemcy praca sprzątanie domów i mieszkań od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 stycznia 2024 22:37

Dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 – 17 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne wykonywanie pracy o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań;
  • wykonywanie zadań zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz zapewnianie wysokiej jakości usług sprzątania.

Wymagania:

  • sumienne, odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu na wyjazd.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wypłatę na czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać przez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-mieszkan-stuttgart-2024/

wyświetleń: 86, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 16365b76b1da1c87