€ od 1700 brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji AGD Bremen bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:51

Fabryka z Bremen zatrudni osoby bez znajomości języka na produkcji AGD – kuchenek, pralek, zmywarek, itp. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy montażu części.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: od 1700 euro miesięcznie brutto

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie polega na montażu elementów składowych dużego AGD według instruktażu koordynatorów
  • dodatkowo pracownikowi mogą być zlecone prace związane z pakowaniem i kontrolą jakości

Wymagania:

  • dostępność na terenie Niemczech od zaraz
  • pożądane jest posiadanie doświadczenia w pracach montażowych
  • preferowane są osoby rzetelne i sumienne, bez nałogów
  • efektywność i zaangażowanie
  • zręczność oraz brak wad wzroku
  • spostrzegawczość

Oferujemy:

  • umowę próbną na 3 miesiące płatną 1700 euro brutto miesięcznie, po przejściu na stałe zatrudnienie zarobki wzrosną o 100 euro brutto
  • wsparcie i pomoc w załatwianiu formalności oraz znalezieniu niedrogiego mieszkania blisko miejsca pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: produkcja-agd/10/16. Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-jezyka-bremen/

wyświetleń: 1896, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 80957ee43563543d

1 odpowiedź aby “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji AGD Bremen bez języka”

  1. MAM DOSWIADCZENIE 512365867 KONTAKT