€ 9,50 godz.

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka wykładanie towaru w sklepie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 23:45

Duży sklep z Kolonii od zaraz poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech,  przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie bez znajomości języka, pomagamy we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pracowni fizyczny – wykładanie towaru.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja: Niemcy, Kolonia.

Opis stanowiska:
praca polega na wykładaniu towaru na półki sklepowe, ściąganie towarów uszkodzonych i przeterminowanych, a także pomocy w pracach magazynowych.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • uczciwość;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • energiczność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • pracę od zaraz do czerwca;
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich potrzebnych kwestiach;
  • zakwaterowanie płatne w bardzo dobrych warunkach.

Jak aplikować:
Prosimy wysyłać CV na podany poniżej adres mailowy z podaniem w temacie wiadomości numerem referencyjnym: fizycznawsklepie/12/15

e-mail: Leiharbeiter@solution4u.com

Konieczne jest załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-wykladanie-towaru-od-zaraz-sklep-w-kolonii/

wyświetleń: 3460, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29856a4c2421e40d

10 komentarzy aby “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka wykładanie towaru w sklepie Kolonia”

  1. jestem krystian mam 27 lat,moge podjac ta prace od zaraz moj nr663724354

  2. Witam !!! jestem bardzo zainteresowany panstwa oferta ,poniewaz czuje sie dobrze w waszej ofercie .Mam rozne doswiadczenia pracowalem w roznych zawodach.Ostatnio dosc sporo bylem w niemczech,komisjoner w kaufland w mackmul .Mam 25 lat jestem zdrowym i silnym chlopakiem moge od zaraz podjac prace z kolegami ktorzy maja po 30 lat oni tez podobne maja doswiadczenia .Zalezy mi bardzo na tej pracy dziekuje i pozdrawiam prosze o kontakt tel 508548074. Mariusz

  3. domino01 dn. 1 lutego 2016 @ 14:27

    witam jestem zainteresowany propozycja pracy prosze o kontakt tel. 602559244

  4. Jestem zainteresowana. Pracowałam wduzych sklepach posiadam doswiadczenir. Prosze o kontakt 015783116680

  5. Guten Tag !
    Podejme prace od zaraz. Bez nałogów . Jestem w sile wieku z doświadczeniem. Mam doświadczenie w polskich marketach na podobnym stanowisku pracy. Wykładałam towar, pracowałam na kasie, skanowałam.Poradze sobie z liczeniem po niemiecku i znam podstawowe zwroty grzecznościowe w tym języku. Chętnie przyjadę z koleżanką która pracowała ze mną .
    Czekam na wiadomość na e-maila.
    Auf Wiedersehen.

  6. Witam jestem zainteresowany praca mam 23lata mezczyzna. prace moge zaczac od zaraz.695264169

  7. Witam !posiadam doswiadczenie w pracy jako merchandiser!prace jestem gotów podjac od zaraz,mój numer kontaktowy +48887434131,cv przesyłam mailowo!pzdr!!

  8. praca w Niemczech bez jezyka wykladanie towaru w sklepie Kolonia dn. 9 lutego 2016 @ 20:05

    Witam, Mariusz lat 53 jestem gotowy do podjęcia pracy mam doświadczenie duza motywacje bez nalogow, mój nr 505213286 pozdrawiam.

  9. Witam jesteśmy zainteresowane państwa ofertą dwie dziewczyny w wieku iwona lat 37 i beata lat 38 jestesmy gotowe podjąć pracę od zaraz nasz numer kontaktowy 513 298 633 pozdrawiam

  10. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. .pracuje od8 lat w pPolsce na podobnym stanowisku ..mam doświadczenie. .mogę wyjechać od zaraz mój numer 726765034

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.