€ 2200 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu kawy bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 20:08

Bez znajomości języka do podjęcia dla pakowaczy praca w Niemczech. Zatrudnienie 2022 od zaraz w Berlinie dla par przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca, gdzie zadaniem będzie zbieranie oraz pakowanie zestawów promocyjnych z kawą;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • zręczność, dokładność i energiczność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • płatny urlop;
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin Styczeń_22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-w-berlinie/

wyświetleń: 432, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34461e6da237e7c9