€ 1,520.00

Komisjoner praca w Niemczech na magazynie bez języka od zaraz w Hamburgu 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 18:14

Agencja dla klienta z Hamburga poszukuje od zaraz komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletacji zamówień.

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla niemieckiego pracodawcy poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner

Zadania:
wyszukiwanie produktów na półkach;
kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;
paletowanie, etykietowanie;
transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:
doświadczenie na zbliżonym stanowisku;
gotowość do pracy na działach: chłodnia;
sumienność i motywacja do pracy;
mile widziany własny samochód;
gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
wynagrodzenie za 152 godziny pracy 1520 euro brutto, tj. 10 euro brutto/godz. + atrakcyjne dodatki;
darmowe zakwaterowanie;
zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
zapewniamy obuwie robocze;
zapewniamy dodatkowe środki bezpieczeństwa w miejscu pracy (stacje dezynfekcyjne, żele antybakteryjne i maseczki).

Ze względu na Twoje bezpieczeństwo przeprowadzamy rekrutację zdalną!

rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

wyświetleń: 568, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4485e7a04132d09b