€ 2250 brutto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji czekolady od zaraz 2020 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2020 19:31

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w fabryce z Kolonii dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 Eur brutto na mc + premie i bonusy.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na zautomatyzowanej hali produkcyjnej przy produkcji wysokiej jakości wyrobów czekoladowych;
  • zadaniem będzie dbanie o ciągłość produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od kwietnia 2020;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc od osoby;
  • umowę na półtora roku;
  • atrakcyjne warunki finansowe płatne na konto pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/03/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-koln-2020/

wyświetleń: 450, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 9115e6f83570201f