€ 14,80 brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu aquaparku dla sprzątaczek Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:33

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu w aquaparku. Oferta z Duisburga dla sprzątaczek z podstawową znajomoscią języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 14,80 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie powierzchni aquaparku, np. dbanie o porządek przy basenach, w części restauracyjnej, sprzątanie toalet itp.

Wymagania:

  • uczciwość, pracowitość, samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych;
  • odzież roboczą;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur od osoby mc;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe;
  • produkty i sprzęty do sprzątania.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Sprzątanie aquaparku, Duisburg/09/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-w-aquaparku-od-zaraz-duisburg/

Nr ogł.: 9255d5454312c544