€ 10,50 brutto/h + dodatki

Be znajomości języka praca Niemcy dla kierowcy kat.B jako dostawca pizzy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2019 22:25

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla kierowcy kat. B, jako dostawca pizzy. Oferta aktualna od zaraz w Berlinie. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca pizzy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 Eur brutto + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie we włoskiej restauracji;
  • zadaniem będzie rozwożenie dań – głównie pizzy, czasami sałatek oraz makaronów do klientów;
  • pobieranie opłat, wydawanie paragonu i reszty.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • przyjazne nastawienie oraz nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem;
  • zdyscyplinowanie i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • rzetelnego pracodawcę.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy praca dostawca pizzy, Berlin- imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-berlin/

Nr ogł.: 3845d3741695cad4