€ 1720 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:13

Praca w Niemczech od zaraz w hurtowni z obuwiem dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie z Frankfurtu nad Menem przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Pensja: 1720 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompletowaniu zamówień przy pomocy skanera, pakowaniu oraz przygotowywaniu produktów do wysłania
  • zadaniem pracownika będzie naklejanie etykiet z adresem na paczkach oraz przekazywanie ich kurierowi
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wprowadzaniem danych do systemu

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zdolność szybkiej pracy
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • warunkiem koniecznym jest własne auto, niezbędne do dojazdów
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania za 250 euro miesięcznie w odległości 9 km od pracy
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • szkolenia wdrażające
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy zachęcamy do wysyłania aplikacji z podaniem nr. ref. magazyninternetowysportowy/05/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 762591624fac630a