€ 11,20 brutto/h

Praca w Niemczech bez języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:34

Od zaraz dostępna atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie z oświetleniem. Poszukiwane są 2 osoby do zatrudnienia w Bochum bez znajomości języka do zbierania zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Bochum, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Płaca: 11,20 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z oświetleniem oraz artykułami do dekoracji domu
  • zadaniem pracownika jest realizacja zamówień, pakowanie towarów do pudełek oraz przygotowywanie do wysyłki
  • osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za adresowanie przesyłek oraz przekazanie ich kurierowi

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • możliwość pracy od zaraz
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające
  • pracę na podstawie legalnej umowy od zaraz
  • pomoc konsultanta w procesie adaptacji
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • szansę na zdobycie doświadczenia oraz podwyżkę w przyszłości

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z oświetleniem” należy wysłać na podany adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-bochum-na-magazynie-z-oswietleniem/

wyświetleń: 1702, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 34582cddc088586

5 komentarzy aby “Praca w Niemczech bez języka na magazynie z oświetleniem od zaraz Bochum”

  1. Odpowiedz na ofertę pracy dn. 17 listopada 2016 @ 11:28

    Dzień Dobry,

    W odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie pozostawiam swój nr telefonu: +48 500 681 075.

  2. Odpowiedz na ofertę pracy dn. 17 listopada 2016 @ 11:50

    Szanowni Państwo,

    W odpowiedzi na zamieszczoną ofertę pracy przesyłaqm swój nr telefonu: +48 500 681 075 oraz oczekuję na odpowiedz pod adresem: comtel9@hotmail.com

  3. Witam jestem zainteresowany pracom z bratem mam 19lat a brat27 jestem chętny na tę pracę będę czekał na odpowiedź na email pozdrawiam serdecznie

  4. Joanna i Adam dn. 22 listopada 2016 @ 19:25

    Dzień dobry jesteśmy zainteresowani jako para pracą na magazynie. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.Mamy doświadczenie w pracy w Niemczech ,pracowliśmy w rolnictwie także przy taśmie nie boimy się żadnej pracy.Mamy po czterdzieści lat jesteśmy odpowiedzialni i sumienni. Proszę o odpowiedz Dziękuje

  5. Marcin i Sławek dn. 6 grudnia 2016 @ 11:24

    Witamy.jestesmy zainteresowani tą ofertą pracy.pracowalismy w Niemczech a obecnie w Dani do końca roku.numer kontaktowy +4531862740.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.