€ 12 euro/h brutto

Praca Niemcy na budowie jako malarz od zaraz bez znajomości języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:26

Dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza przy malowaniu ścian wewnętrznych oraz fasad. Zatrudnienie w Augsburgu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Malarz

Miejsce: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Zadania:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem powierzchni do pracy – gipsowaniem, wyrównywaniem ścian
  • obowiązkiem będzie malowanie i tapetowanie
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania na zewnątrz i wewnątrz budynków

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • samodzielność
  • fachowość

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek dzięki czemu pracownik ma dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV i opisania szczegółowo doświadczenia na adres:

Oferta nieaktualna

wyświetleń: 2063, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 5205642676de4ea6

4 komentarze aby “Praca Niemcy na budowie jako malarz od zaraz bez znajomości języka Augsburg”

  1. jestem zaiteresowany tą ofertą jestem budowlańcem wszystko potrafię zrobić mój numer telefonu 885107447

    • Szukam pracy! dn. 25 listopada 2015 @ 13:04

      Jestem takze zainteresowany,zajmuje się wykończeniem wnetrz.Z zawodu jestem technologiem robót wykończeniowych,w zawodzie pracuję przeszło 20 lat.W Niemczech pracowalem już kilka razy.Mój numer telefonu 609864231

  2. szukam pracy dn. 7 grudnia 2015 @ 18:43

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą w budownictwie pracuje już wiele lat mam duże doświadczenie zwiazane z budowaniem znam nowoczesne techniki budowania, zostawiam swój numer telefonu 694936003

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy pracuję obecnie na budowie,poprzednio byłem kominkarzem,tel.661163609