€ Ulm

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz dla malarza na budowie Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2017 04:19

Trwa rekrutacja na stanowisko malarza budowlanego z Ulm. Od zaraz praca w Niemczech na budowie skierowana do Polaków bez znajomości języka przy wykończeniach mieszkań i domów.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu prac przy wykończeniach mieszkań – szpachlowanie, szlifowanie, montowanie regipsów, tapetowanie, itp.
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie ścian do malowania o tapetowania

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie wykształcenie budowlane

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • zakwaterowanie
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów rekrutacyjnych
  • opiekę konsultanta posługującego się językiem polskim
  • możliwość skorzystania ze świadczeń

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów na adres e-mail:

impactjob.3520337@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ulm-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 1168, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 72958911d9e46af0

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz dla malarza na budowie Ulm”

  1. Sokół Grzegorz dn. 5 lutego 2017 @ 17:18

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem – ID ogłoszenia: 72958911d9e46af0.
    Mam kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z wykończeniem wnętrz
    tj. sucha zabudowa, adaptacje poddaszy, tapetowanie, malowanie, układanie paneli podłogowych, montaż okien, drzwi , bram garażowych itp.
    Prace mogę podjąć od zaraz.
    Grzegorz Sokół tel.608 087649