€ akord

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cloppenburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 23:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
truskawki-norwegia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe przy zbiorach truskawek z pola lub w tunelu. Pracodawca zapewnia legalne i przyjazne warunki.

Stanowisko: zbieracz truskawek.

Lokalizacja: Cloppenburg.

Wynagrodzenie: system akordowy.

Opis pracy:
fizyczna praca tymczasowa polegająca na zbieraniu truskawek w tunelu bądź na polu.

Oczekiwania:

  • ofertę kierujemy do osób bezrobotnych niezarejestrowanych w UP, studentów, uczniów,
  • gospodynie, rolników itp;
  • sprawność fizyczna i bardzo dobre zdrowie;
  • możliwość wpłacenia kaucji zwrotnej;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • uczciwość, sumienność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową;
  • ubezpieczenie oraz mieszkanie płatne 6 euro za dobę;
  • zorganizowane regularne wyjazdy do sklepów;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Dla kandydatów:
Prosimy o składanie zgłoszeń za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-w-cloppenburg-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka/

wyświetleń: 3006, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 706570e90575158a

7 komentarzy aby “Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek Cloppenburg”

  1. zbiory truskawek dn. 15 kwietnia 2016 @ 11:55

    Witam ! Jestem bezrobotna zarejestrowana w urzędzie pracy. Poszukuje pracy sezonowej. Mam doświadczenie w zbiorach w Polsce , Holandii. Proszę o kontakt mailowo. Z poważaniem Angelika

  2. Antonina Pawlenka dn. 15 kwietnia 2016 @ 15:26

    Witam ja i kilkoro moich znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą pracy!
    Wszyscy mamy ukończone 18 lat i spełniamy wszystkie wymagane kryteria dotyczące tej oferty! Bylibyśmy zainteresowani pracą sezonową.
    Proszę o skontaktowanie się ze mną telefoniczne: 515858039 lub e-mail:
    antoninapawlenka@wp.pl

  3. Tomasz Nowak dn. 16 kwietnia 2016 @ 19:33

    Witam, podejmę prace fizyczną w okresie lipca i sierpnia 2016.
    18 lat, doświadczony w pracy fizycznej, sprawny, bez nałogów, znam język angielski.
    Proszę o kontakt:
    nr tel: 533080598
    e mail: tomasznowak105@interia.pl

  4. AGNIESZKA dn. 20 kwietnia 2016 @ 19:25

    WITAM JESTEM Z PARTNEREM I Z TRZEMA ZNAJOMYMI ZAINERESOWANA OFERTĄ PRACY. JESTEŚMY BEZ NAŁOGÓW I ZALEŻY NAM NA PRACY. PROSZE ODPOWIEDZIEĆ NA NR TELEFONU 518822392

  5. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt 570 283 698

  6. Witam..Rysiek i Agnieszka..chetni do pracy od juz bardzo prosimy o informacje jestesmy gotowi do wyjazdu i pracy..pozdrawiamy..533288476 lub 883746777-pozdrawiamy…ricardinio66@wp.pl..

  7. poczta1221 dn. 23 maja 2016 @ 19:06

    Witam razem z bratem jesteśmy zainteresowani ta ofertą wyjazdu. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt email: bookstore.allegro@gmail.com bądź telefon: 733-985-477